Arkana kulinariów

Wyciskaj na zdrowie!

Zdrowa dieta jest nieodłączną częścią zdrowego trybu życia. Świeżo wyciskane soki są jej koniecznym elementem i nieocenionym wsparciem w walce o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Nie da się przecenić ich wartości odżywczej. Mogą one wspomagać odchudzanie, odtruwać organizm czy dostarczać niezbędnych minerałów i witamin.

Soki w codziennej diecie

Powinny znaleźć się w menu każdej osoby, która chce zdrowo i mądrze się odżywiać. Wartość soków z marketowych półek jest ograniczona przez proces ich przetwarzania, dlatego warto zainwestować w wyciskarkę i produkować je na własną rękę. Tym bardziej, że dobrej jakości urządzenie pozwoli wycisnąć sok praktycznie ze wszystkiego, co daje możliwość komponowania setek wariantów smakowych.

Na zdjęciu wyciskarka do soków premium – źródło zdjęcia https://zdroweimarkowe.pl/15-wyciskarki

Wyciskarki do soków Kuvings

Urządzenia tej marki to sprzęt z najwyższej półki. Niesamowicie mocny silnik pozwala na bezproblemowe wytłoczenie soku z niemal wszystkiego, nawet jeśli są to liście szpinaku czy pokrzywy. Duży otwór wejściowy umożliwia swobodne wrzucanie do środka całych owoców i warzyw, bez konieczności uprzedniego ich krojenia. Czyszczenie sprzętu także jest bajecznie proste i ogranicza się do wlania do środka urządzenia trzech szklanek wody i uruchomienia odpowiedniego programu myjącego.