Arkana kulinariów

Świeży sok na śniadanie, obiad i kolację

Moda na świeżo wyciskane soki kilka lat temu zawitała również do Polski. Oferowane w centrach handlowych, lub innych podejrzanych miejscach soki nie wzbudziły jednak sympatii rodaków.

SAMOUK TO NAJLEPSZY Z UCZNIÓW

Nauczeni doświadczeniem Polacy postanowili samodzielnie rozpocząć wyciskanie niezbędnych witamin i minerałów. Sokowirówki starego typu nie zdały jednak egzaminu i idea wyciskania na chwilę osłabła.

Wyciskarka Kuvings B6000 (tu link)okazała się potrzebnym fanom soków objawieniem. Dzięki nowoczesnej technologii przyrządzania, soki są nie tylko pełne witamin, ale również zawierają w sobie najlepsze elementy warzyw i owoców. Szatkowanie, miażdżenie i wyciskanie wydobywa z składników soku to co najlepsze.

Inteligentne zamykanie i przeciwdziałanie przegrzaniu silnika wyciskarki to dodatkowe zalety, z których warto skorzystać. Kuvings B600 ponadto dzięki możliwości wyciskania z owoców nie poddanych procesowi krojenia wstępnego, umożliwia przygotowanie soku zawierającego nieutlenione formy składników odżywczych.

GDZIE KUPIĆ KUVINGS B6000?

Zakup wyciskarki Kuvings B6000 jest dziecinnie prosty. Wystarczy odwiedzić dobry sklep z artykułami AGD, lub zajrzeć na stronę internetową marki. Wyciskanie soku, jeszcze nigdy nie było tak proste, dlatego warto skorzystać z możliwości oferowanych przez nowoczesne wyciskarki.