Arkana kulinariów
wypożyczalnia obrusów

Jak zorganizować standing party?

Standing party to popularna forma organizacji wydarzeń firmowych i nie tylko, która przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. Organizacja takie eventu wymaga odpowiedniej wiedzy, dlatego poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które powinny ułatwić Wam, przygotowanie tego typu wydarzenia.

JAK ZORGANIZOWAĆ STANDING PARTY?

Co to jest standing party?

Jest to tak zwane „przyjęcie na stojąco”, które możemy zorganizować, zarówno, jak prywatne, jak i firmowe wydarzenie. Ten rodzaj eventu wymaga odpowiedniego ułożenia stolików, poinformowania gości o obowiązujących strojach oraz agendzie.

W jaki sposób przygotować catering?

Warto zacząć od tego, że w tego rodzaju przyjęciach bardzo ważne będzie jedzenie. Należy pamiętać o tym, aby sięgać po przekąski, czy dania, które swobodnie mieszczą się w dłoni i nie sprawiają kłopotów podczas spożywania. Dobrym rozwiązaniem jest sushi, tapasy, babeczki lub koreczki, które możemy podać podczas każdego standing party.

O czym należy pamiętać?

Jeżeli nie dysponujemy odpowiednimi sprzętem itp., należy skorzystać z wypożyczalni, które posiadają między innymi:
– obrusy,
– stoliki oraz stoły,
– oświetlenie,
– sprzęt dźwiękowy itp.

Wiele takich firm działa również online, wiec na pewno znajdziemy zarówno firmę, która zapewni wynajem obrusów, jak również szklanek, czy talerzy. Wypożyczalnia obrusów w Krakowie, czy w każdym innym mieście posiada również wiele innych rozwiązań, o które Warto zapytać doradców, aby podczas naszego standing party niczego nie zabrakło.