Arkana kulinariów

Co kupić w prezencie młodej parze?

Dostając zaproszenie wyłącznie na ślub, a nie na uroczystość weselną, bardzo wiele osób zastanawia się, czy powinno wręczyć coś młodej parze. Zazwyczaj prezenty otrzymuje się od gości weselnych, ci zaproszeni na ceremonię zaślubin przynoszą do kościoła czy urzędu stanu cywilnego wyłącznie kwiaty i kartkę z gratulacjami. Jednak dołączenie do życzeń jakiegoś drobnego upominku jest na pewno w dobrym guście.

Co podarować w prezencie na nową drogę życia?

Większość par młodych prosi o pieniądze w ramach prezentu ślubnego. Oczywiście, nie mówią oni o tym wprost – zazwyczaj ujmują to w zabawny wierszyk, dołączany do zaproszenia. Goście zapraszani wyłącznie do kościoła, nie otrzymują takiej informacji. Można zatem kupić na przykład kieliszki do prosecco. To bardzo fajny pomysł, zwłaszcza, jeśli wie się, że młodzi zamierzają kupić niebawem swoje pierwsze lokum, a może właśnie stali się posiadaczami własnego m4?

Gdzie kupić szkło do alkoholu?

W dzisiejszych czasach wszystko kupić można w Internecie. Jednak zamawiając kieliszek do prosecco przez sieć, trzeba mieć na uwadze ryzyko pobicia się podczas jego transportu. Dlatego zdecydowanie lepiej będzie kupić taki prezent osobiście, na przykład w sklepach z dekoracjami do domu. Niemal w każdej galerii handlowej większego miasta, znaleźć można tego typu punkty. Do kieliszków do prosecco można dołączyć białe musujące wino, sugerujące wzniesienie toastu za zdrowie młodej pary. https://horecaservice.pl/200-kieliszki-do-wina-szampana-prosecco